Oznanila 14. 8. 2016 – 21. 8. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Jutri obhajamo svoj župnijski praznik. Vabljeni od blizu in daleč. Veselimo se tudi novomašnika in zlatomašnika, ki bosta dejavno sodelovala. Deležni bomo novomašnega blagoslova. Prosim za lepo sodelovanje vseh, da bo slovesnost čimbolj ubrano potekala. Iskreno vam priporočim praznično nabirko. Poravnal sem dolg g.Čepinu za izvedbo del pri župnišču 2085€. Obnavljamo dotrajano avtomatiko za ogrevanje cerkve v  zimskem času. Iskrena hvala za vsak velikodušen dar. Po slovesnosti v cerkvi vas vabim, da se zadržimo pred cerkvijo in župniščem, sledila bo pogostitev vseh navzočih. Povabljeni gostje pa imajo kosilo v novi veroučni učilnici. V torek se bo trgovina TRIMEX preselila na novo lokacijo ob občinski zgradbi in bo soseda pekarne Banovšek. Otvoritev bo ob 10h dopoldne in blagoslov. Vabljeni. V tednu iskreno vabljeni z oznanjenim sv. mašam.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

  DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Tudi ta teden lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam, še zlasti jutri, ko obhajamo največji Marijin praznik. Med sveto mašo bomo molili tudi posvetilno molitev. Svete maše ne moremo imeti  dopoldne, ker nisem uspel dobiti duhovnika, ker imajo v dopoldanskem času vsi obveznost. Jutri vas tudi iskreno vabim na Dobrno k župnijskemu praznovanju in se po slovesnosti zadržite na pogostitvi. Čas hitro teče, kmalu bo jesen. Če boste letos začeli z obnovo oltarja Sv. Jožefa bi vas prosil, da pričnete, ko se bo ohladilo, ne bo možno.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk