Oznanila 14. 7. 2019 – 21. 7. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. V petek je za našo župnijo dan češčenja Svetega Rešnjega Telesa in Rešnje Krvi. Do druge svete maše bo izpostavljeno Najsvetejše, nato bo sveta maša. Popoldne začnemo z češčenjem ob 17h in zaključimo z večerno sveto mašo. Res lepo vabljeni. V nedeljo je Krišofova nedelja. Po obeh sv. mašah bo sledil blagoslov vaših vozil in zahvala za vsak srečno prevožen kilometer. Nekaj od nedeljskih darov bomo namenili dobrodelni organizaciji MIVA, ki oskrbuje naše misijonarje z prevoznimi sredstvi, da lažje v misijonskih deželah oznanjajo Veselo sporočilo. Obenem je prihodnjo nedeljo sveta maša tudi pri Sv. Miklavžu. Iskreno vabljeni.

Lep in blagoslovljen teden vam želim.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sv. mašam. V nedeljo je Krištofova nedelja. Po sv. maši bo sledil blagoslov vozil in zahvala za vsak srečno prevožen kilometer. Nekaj od nedeljskih darov bomo namenili dobrodelni organizaciji MIVA, ki oskrbuje naše misijonarje z prevoznimi sredstvi, da lažje v misijonskih deželah oznanjajo Veselo oznanilo. Danes 14 dni bomo praznovali Joštovo nedeljo, to je zadnja nedelja v juliju. Kar smo se dogovorili na sestanku vam preberem iz Zapisnika.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk