Oznanila 14. 6. 2015 – 21. 6. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Danes učenke in učenci prejmejo spričevala. Dajte jih podpisati staršem, da bodo seznanjeni z vaših uspehom. Ob začetku novega šolskega leta pa jih boste zopet vrnili. Prosim, ne pozabite na molitev in nedeljsko sv. mašo tudi v času počitnic. Iskreno se zahvaljujem za nedeljsko darovanje. Darovali ste 625€ za tekoče poslovanje župnije. Še je čas, da se lahko prijavite za na Brezje. Romanje bo organizirano, če bo vsaj 30 udeležencev, da se stroški pokrijejo, sicer se mora cena dvigniti. Že tako imajo avtobusna podjetja posluh za našo tovrstno dejavnost. Pod ceno pa ne morejo voziti. Lahko se prijavite za romanje tudi drugi, vendar pohitite. Jutri začnemo z obnovo Marijine kapelice od znotraj. Zato bo kapelica vsaj 14 dni izpraznjena, da bo tudi od znotraj vse strokovno obnovljeno. Obnovljen bo tudi Marijin kip in Bernardka Lurška. Ljudje se tako radi zadržujejo ob Materi božji in tudi kaj darujejo, zato je prav, da ji vrnemo prvotni sijaj.

Naj vas vse spremlja BOŽJI BLAGOSLOV!

Vaš Milan žpk.