Oznanila 14. 3. 2021 – 21. 3. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Iskreno vas vabim k oznanjenim sv. mašam in k molitvi križevega pota našega Gospoda Jezusa Kristusa. Priprava birmancev in birmank še vedno poteka ob petkih med večerno sveto mašo in priprava prvoobhajancev ob nedeljah med večerno sveto mašo. Iskrena hvala tem dvem skupinam za vestno udeležbo in tudi iskrena hvala staršem za spremljanje svojih otrok. Danes poteka žalna slovesnost za vse žrtve covida na ljubljanskih Žalah ob 11.uri. Molitve vodi ljubljanski nadškof in metropolit Stanislav Zore. Sodelujejo vladni predstavniki in Predsednik Republike. Na praznik Sv. Jožefa lepo vabljeni k sveti maši. Radi molimo za naše rajne, še posebej ta teden za Olgo Rednjak od katere so bomo poslovili v torek. In darujte za svete maše.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Danes se spominjamo izvolitve sedanjega papeža Frančiška za vrhovnega poglavarja Katoliške Cerkve. Zato je današnja nedelja papežka nedelja. Danes tudi poteka žalna slovesnost na Ljubljanskih Žalah za žrtve covida ob 11h. Spravno  slovesnost vodi ljubljanski nadškof in metropolit Stanislav Zore ob sodelovanju vladne strani in Predsednika republike. Na praznik Sv. Jožefa lepo vabljeni k sveti maši. V nedeljo ste darovali 95€ za cerkvene potrebe. Iskrena hvala.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk