Oznanila 14. 11. 2021 – 21. 11. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Cerkveno leto se počasi zaključuje. Zadnja nedelja je nedelja Kristusa Kralja vesoljstva. Prihodnja nedelja je tretja v mesecu, zato bo sveta maša tudi pri Sv. Miklavžu. Nadaljujemo z rednim veroukom za skupine, ki niso v karanteni. Gospa Verica za v torek odpoveduje verouk za prvi in drugi razred zaradi smrti v družini. Sprejmite sporočilo z razumevanjem. Bliža se Adventni čas in potrebno bo misliti tudi na adventne venčke in druga znamenja, ki bodo krasila domove pred božičnim praznikom. Zato se le organizirajte in boste v veroučni učilnici lahko pripravili ta znamenja. Miklavževanje boste pripravili v družinskem krogu, če boste imeli namen.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Nabavili smo še kurilno olje. Tako je cisterna polna in pripravljeni smo na ogrevanje. Cerkveno leto se počasi zaključuje, saj je v nedeljo že praznik Kristusa Kralja vesoljstva in zadnja nedelja v novembru je že prva adventna nedelja in nedelja Karitas. Skupinskega praznovanja v čast Sv. Miklavžu ne bomo organizirali, boste pa lahko praznovanje organizirali po družinah, če boste imeli namen.

Bodimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk