Oznanila 14. 10. 2017 – 21. 10. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Nadaljujemo z veroukom in z pripravo na zakramente. Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in k molitvi  rožnega venca. Danes se s pogrebno sv. mašo poslavljamo od rajnega Zabukovnik Franca iz Klanca. V soboto romamo na Brezje. Prosim, bodite točni ob odhodu ob 7.30h zjutraj, da potem ne lovimo čas. Prihodnjo nedeljo bo ob 15h na Frankolovem srečanje cerkvenih pevskih zborov naše dekanije. Ta teden sem še nabavil 2000l kurilnega olja. Sedaj smo preskrbljeni tam nekje do marca, odvisno od zime. Družina čaka na naročnike.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. V soboto romamo obe župniji na Brezje. Prosim bodite točni pri odhodu ob 7.30h zjutraj iz parkirišča na Dobrni. Sveta maša na Brezjah bo ob 10h dopoldne, kosilo v gostišču Trebušnik pa ob 13h. Vzemimo s seboj veliko dobre volje. Ta teden bomo še nabavili 1500l kurilnega olja, da bomo preskrbljeni tam nekje do marca, odvisno od zime. Priporočam vam kakšen dar, da bomo lažje pokrili ta strošek. Polovico denarja imam že zbranega. Ko bomo začeli ogrevati, bomo imeli tudi prvo sejo ŽPS in Ključarjev, da dorečemo stvari za to pastoralno leto. Prihodnje leto nas čaka ZLATA maša gospoda Krnca. Ali bomo začeli z obnovo nadstropja v župnišču? Letos moramo še zaščititi fasado žup. cerkve na jugovzhodni strani, da ne bodo sneg tiščali v steno cerkve. Že sedaj je fasada umazana. To steno ob cesti moramo zaščititi. To moramo narediti čimprej. Zato prosim gospoda Stankota, da prevzame to skrb in organizira to delo.

Želim vam vse lepo in iskreno pozdravljam.

Milan žpk