Oznanila 14. 1. 2017 – 21. 1. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Še ta teden nadaljujem z božično novoletnim blagoslovom družin. Jutri dopoldne bom blagoslovil družine v  zdraviliškem bloku, nato bom uredil s položnicami, ker je 15. v mesecu, nato imam verouk in večerno sveto mašo. V torek bom blagoslavljal župljane v Vrbi v okolici podružne cerkve in če bo čas dopuščal še nekaj družin v Zavrhu. V sredo bom celi dan v Zavrhu. V četrtek v dopoldanskem času bom obiskal še Spodnjo Vrbo in dve družini iz Zavrha. V petek bom ves dan v Parožu in bom nadaljeval proti Okrožnik in Papeževim. V soboto po sv. maši na Kozjaku bom še ostale družine obiskal po Strmecu in Brdce. Se razume, če bo ugodno vreme, sicer se vse zamakne in zakasni zaradi slabe poti. Po končanih blagoslovih bom o vsem poročal in vam posredoval statistiko verske prakse za lansko leto, kakor se je pokazala v števlkah. Reden verouk je za vse skupine. Družina čaka na naročnike. Prosim obnovite naročnino za tiskane medije Družino, Ognjišče, Mohorjeve knjige itd.

Vsem želim obilen božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden bo sveta maša ob v soboto ob 10h, da bom imel več časa za blagoslove družin na dobrnski strani Paškega Kozjaka. V petek bom blagoslavljal iz Paroža proti Slapnikovim, v soboto pa ob poti nazaj proti Parožu. Če bo ugodno vreme bom vse uredil v omenjenem času, sicer se bo vse časovno zamaknilo. Prosim, obnovite naročnino za Ognjišče in oglasite se tudi novi naročniki. Ko bodo končani blagoslovi, bomo imeli sestanek z a ŽPS, Ključarje in Gospodarski svet, da na sestanku dorečemo stvari, ki so pomembne za letošnje leto in potem vam bom o vsem poročal, kar smo govorili in tudi kar bomo sklenili.

Vsem želim obilo božjega blagoslova.

Milan žpk