Oznanila 13. 8. 2023 – 20. 8. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni na praznovanje Zavetnice naše župnije, k telovski procesiji, blagoslovu orgel in druženju po maši. Vse bo vodil škof dr. Stanislav Lipovšek. Za pogostitev bodo poskrbele dobre gospodinje in skrbni vinogradniki. Prosim ministrante za pomoč pa tudi vam priporočim praznično nabirko. Kar se tiče hrane, poskusite čimveč pripraviti doma, da se bo tukaj lahko potem delilo. Vedno smo bili dobri gostitelji – bodimo tudi letos. Dobrote dostavite v torek do devete ure zjutraj.

Hvala za vso skrb in pozornost.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Uspelo je gospodu Bojanu Borovniku usposobiti zvonove, da zdaj zopet normalno zvonijo. Odrekel se je
plačilu v korist župnije. Iskreno se mu zahvaljujem. Na Marijin praznik vas lepo vabim k sveti maši. Maševal
bo gospod Srečko.

Želim vam vse lepo in vabljeni k svetim mašam.

Milan žpk