Oznanila 13. 6. 2021 – 20. 6. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Včeraj  smo lepo opravili podelitev zakramenta svete Birme našim fantom in dekletom. Iskrena hvala vsem, ki ste tako lepo sodelovali, še zlasti birmanci z resno pripravo na prejem svetega zakramenta, vam starši, ki ste jih pri  pripravi spremljali in spodbujali, hvala vam botri za lepo pričevanje vere. Ves teden je bil zelo naporen in vse nam je uspelo lepo urediti. Ta teden zaključujemo z veroukom in z podelitvijo spričeval. Mnogi jih imate še doma spravljene, prosim prinesite ji, da jih lahko napišemo. V četrtek zvečer ob 18h boste lahko dvignili fotografije kot spomin na sveto birmo. Obenem tudi očetje pospravite breze in napis. Prosim, da vse družine dvignete fotografije. Bodite vestni. Iskrena hvala tudi za vse darove, ki ste jih ob teh priložnostih darovali za nemoteno vodenje župnije. Z vašimi darovi lahko vse tako lepo urejamo. Res iskrena hvala.  

Vaš Milan žpk