Oznanila 13. 2. 2022 – 20. 2. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam. Šolska mladina, ki ni v karanteni ima reden verouk. Učenci in učenke, ki preživljajo čas v šoli v naravi nimajo veroučnih srečanj. Naša župnija je povabila novega celjskega škofa dr. Maksimilijana Matjaža, da obišče  našo župnijo. Odzval se je na vabilo in bo našo župnijo obiskal na prvo postno nedeljo, to je 6.marca. Maševal bo ob 11. uri in nas bo nagovoril. Tako zgodaj sporočam zato, da bi se res odzvali in prišli k sveti maši in prisluhnili njegovi besedi, saj je vrhunski strokovnjak za razlago Svetega pisma. Epidemiološke razmere se tudi izboljšujejo, zato bomo lahko napolnili župnijsko cerkev. Naprošam tudi nove in stare člane ŽPS, da se udeležijo srečanja v četrtek po večerni sveti maši. Nadaljujemo s sinodalnimi pogovori in kako se bomo srečali z novim škofom. Prosim za zanesljivo udeležbo. Člani se tudi obvestite med seboj. Prosim tudi može in žene cerkvenega pevskega zbora, da začnete z pevskimi vajami. Pridite z veseljem. Naprošam tudi nove pevke in pevce, da se nam pridružijo.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Družina Podpečan Dragota se trudi v našem gozdu, da bo zopet posekala nekaj drevja, da bo za prodajo. Lažje bomo krili stroške za kurilno olje in za sanacijo zvonika. Iskreno se zahvaljujem družini za skrb.

Milan žpk.