Oznanila 13. 10. 2019 – 20. 10. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam in k občestveni molitvi rožnega venca. Slovenski škofje nas še enkrat lepo vabijo na sedmo vseslovensko in hrvaško srečanje v hrvaško mestece Krašić. Do sedaj je bolj malo prijavljenih. Vsaj en avtobus na dekanijo. Prosim, če se še lahko danes prijavite. Odhod avtobusa bo v soboto ob 7h zjutraj iz pred žup. cerkve v Vojniku. Do tja se pripeljete z lastnim prevozom. V Krašiću bo možno dobiti malico za 5€. S seboj morate imeti osebni dokument. Zvečer moram dekanu sporočiti število udeležencev iz naše župnije. Prosim prijavite se. Ta teden je reden verouk za vse skupine.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden sta delavniški sveti maši v četrtek in soboto. Lepo vabljeni. V nedeljo pa obhajamo misijonsko nedeljo. Lahko si že danes vzamete misijonske kolederčke in list z molitvijo za misijone.

Želim vam blagoslovljen teden.

Milan žpk