Oznanila 12. 9. 2021 – 19. 9. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Danes pozdravljamo v svoji sredi gospoda škofa Stanislava, ki bo med sveto mašo blagoslovil obnovitvena dela na župnijski cerkvi in kapelo Kristusa Odrešenika in krožišče. Ta teden začenjamo poskusno z veroukom. Razkužilo imam pripravljeno, maske morajo imeti otroci, redno bomo zračili in razkuževali veroučna prostora. Verouk bosta pomagali poučevati gospa Rošer Herta-PETI RAZRED in gospa Verica Kravos- Horjak PRVI IN DRUGI RAZRED. Ostale razrede bom jaz poučeval. Razpored verouka je na oglasni deski. Prispevek za učbenik in ogrevanje je 20€ na učenca.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Upajmo, da nas različica COVITA ne bo prisilila k zapiranju šol in javnega življenja.V si smo odgovorni, da Covitu to preprečimo. Ostanimo zdravi in med seboj povezani. Iskreno se zahvaljujem gospodu župniku Hribernik Tončeku, da me je danes tukaj nadomeščal in iskrena hvala, da ste mu omogočili prevoz. V soboto in nedeljo pa se zopet vidimo.

Milan žpk