Oznanila 12. 8. 2017 – 19. 8. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k svetim mašam čez teden. V sredo obhajamo farno žegnanje MARIJINO VNEBOVZETJE. V primeru lepega vremena bo pred sveto mašo telovska procesija z blagoslovi, če bo deževno pa bo v cerkvi samo slovesna sveta maša. Sveto mašo bo vodil g. župnik Janez Zaletel iz Šentvida pri Stični. Z veseljem je povabilo sprejel, ko je bil tukaj na Dobrni na terapijah. Kakor vsako leto bomo tudi letos pogostili udeležence shoda z dobrotami, ki jih boste pripravile gospodinje in z dobro kapljico iz kleti vinogradnikov. Bodimo velikodušni. Tudi sam sem v ta namen pripravil dobro kapljico. Na kosilo sem povabil tudi dekanijske duhovnike. Jutri bomo tudi čistili cerkev v popoldanskem času in jo okrasili tudi s kitami. Naj bo cerkev praznično okrašena. Priporočam vam pa tudi praznično nabirko. Prihodnjo nedeljo je sveta maša tudi pri Miklavžu. Lepo vabljeni. Za romanje k Mariji Bisrički v Hrvatsko Zagorje je še kar nekaj mest na avtobusu še na voljo. Prijavite se. Družina čaka na naročnike.

Želim vam lep prazničen teden.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam, še zlasti na praznik Marijinege Vnebovzetja. Gospod Krnc bo maševal tukaj v sredo na praznik in ne v nedeljo. Če bi kdo želel romati z župnijo Dobrna k Mariji Bistrički v Hrvatsko Zagorje in to v soboto 25. avgusta, se lahko prijavi. Potreben je osebni dokument in pa prispevek za avtobus in dobro kosilo 20€.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk