Oznanila 12. 6. 2022 – 19. 6. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo in doživeto smo obhajali praznik Svetega obhajila. Zahvaljujem se staršem in otrokom za lepo sodelovanje in tudi za prvonedeljsko darovanje; 850€. Upam, da ste tudi z fotografom bili zadovoljni. Ta teden imam še reden verouk in lepo prosim, da mi prinesete spričavala, da jih bom lahko napisal. V četrtek je velik evharistični praznik. Lepo vabljeni k svetim mašam. Danes ob 16h iskreno vabljeni na srečanje pevskih zborov v župnijo Vojnik. S svojo navzočnostjo bomo dali priznanje pevcem in pevkam za trud, ki ga vlagajo v pevske vaje.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden v četrtek je veliki evharistični praznik: SVETO REŠNJE TELO IN KRI. Pridite v večjem številu, da se zahvalimo za evharistični kruh, za Jezusovo navzočnost med nami. Danes ob 16h je srečanje cerkvenih pevskih zborov v župniji Vojnik. Lepo vabljeni tudi iz te župnije. S svojo navzočnostjo dajemo priznanje pevcem in pevkam za trud, ki ga vlagajo v pevske vaje.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk