Oznanila 12. 10. 2014 – 19. 10. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in molitvi rožnega venca. V četrtek po večerni sv. maši sklicujem sestanek ŽPS, Klučarje, člane Karitas v veroučno učilnico. Moramo začeti in nadaljevati z svojim delom. Zato prosim za zanesljivo udeležbo. Prihodnjo nedeljo ste vabljeni k Sv. Miklavžu. Če bo šlo vse po sreči, bomo do goda Sv. Miklavža pravilno ozvočili to podružno cerkev, da bo problem slišnosti rešen za eno daljše obdobje.Vsak evro, ki ga ob različnih priložnostih darujete bo pravilno vnovčen. Iskrena hvala za nedeljsko darovanje 520€. Poskusil bom vnovčiti tudi drva za kurilno olje. Tako nam bodo ta teden še pripeljali 2000l kurilnega olja. Tudi starši in otroci so prispevali za ogrevanje. Reden verouk je za vse skupine. Pozno vendar iskreno se zahvaljujem faranom iz Pristove za skrb, ki ste jo imeli za čiščenje in krašenje cerkve v septembru. Za oktober pa ste prevzeli skrb farani iz Vinske gorice. Iskrena hvala. Tednik Družina čaka na naročnike.

Želim vam lepo nedeljo in teden, ki je pred nami.

Vaš Milan, žpk