Oznanila 12. 1. 2014 – 19. 1. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Ta teden nadaljujem z blagoslovom družin. Jutri bom obiskal družine še v Klancu pred in po verouku. V torek in v sredo bom blagoslovil Zavrh. V torek bom začel pri Kristanovih in nadaljeval proti Flisovim in če bo še čas še zgornji del Zavrha. Vsi ostali v Zavrhu pridete na vrsto v sredo. V četrtek in petek bom blagoslavljal župljane Vrbe. Začel bom zjutraj pri Glažer in nadaljeval proti Sv. Miklavžu. Če bo šlo vse po sreči bom v soboto še blagoslovil Parož. Hvaležen sem vam spoštovani župljani, ker me povsod sprejmete z velikim veseljem. Do zdaj nisem izpustil iz blagoslova nobene družine. Iskrena hvala tudi za naklonjenost in dobroto, ki mi jo izkazujete. Sedaj sem že plačal tri obroke za ozvočenje in Tone in Franci pridno delata v župnišču. Mislim,da bo župnjišče do Velike noči po večini urejeno. Prihodnjo nedeljo po jutranji sv. maši sklicujem sestanek za starše letošnjih birmancev. Sestanek bo v veroučni učilnici. Datum sv. birme se hitro približuje; to je 24. maj 2014. Prvo sveto obhajio pa bo v nedeljo 1. junija. Starše birmancev prosim za zanesljivo udeležbo. Za sestanek staršev prvoobhajancev bom pravočasno oznanil. V nedeljo lepo vabljeni tudi k sv. maši k sv. Miklavžu. Ta teden je verouk za vse skupine. Še je čas, da se lahko naročite na Družino, Ognjišče in Mohorjeve knjige.

Želim vam lep in blagoslovljen teden, ki je pred nami in želim si lepega srečanja z vami dragi farani.

Vaš Milan župnik.