Oznanila 11. 8. 2013 – 18. 8. 2013 Leto ”C”

V četrtek obhajamo največji Marijin praznik; Njeno Vnebovzetje ali Veliki Šmaren. Gospod Rok Metličar nadžupnik in dekan iz Laškega bo ob 10h vodil slovesnost. Upam, da nam bo uspelo izpeljati procesijo, kakor je navadno za ta praznik. Po procesiji bo slovesna sveta maša. Med sveto mašo bo g. David igral na nove orgle. Kor smo morali nekoliko preurediti, za kar se iskreno zahvaljujem g. Vikiju Žužek, bratu Pavliju, Klemenu in Brunu za pomoč. Včeraj pa so možje in fantje še orgle dvignili na kor. Iskreno se jim zahvaljujem. Lepo prosim pridne gospodinje iz župnije, če za naš farni praznik pripravijo skromno pogostitev vseh navzočih po slovesnosti v cerkvi. Sam bom prispeval nekaj dobre kapljice in kupili bomo v trgovini brezalkoholne pijače. Vsi, ki želite sodelovati pri pogostitvi se medseboj dogovorite, da bo vse čimlepše potekalo. Po slovesnosti bomo duhovniki dekanije imeli kosilo v župnišču. Med sveto mašo v četrtek se iskreno priporočim za darove. V nedeljo lepo vabljeni k sveti maši v cerkev sv. Miklavža.

Želim vam blagoslovljen teden in na veselo snidenje v četrtek.

Vaš Milan, župnik