Oznanila 11. 7. 2021 – 18. 7. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. V petek so prišli z dvigalom in so z vrha zvonika še potegnili eno žico in jo povezali z ostalimi žicami strehe cerkve. Sedaj bi morala biti zaščitena cerkev, če bo zopet udarila strela. Računa še niso poslali. Prihodnjo nedeljo naša župnija v imenu škofije časti Sveto Rešnje telo in kri. Najlepše in zgovorno češčenje bo večja udeležba pri vseh treh svetih mašah in po maši bomo deležni blagoslova z Najsvetejšim. V nedeljo začenjamo opravljati svete maše pri Svetem Miklavžu vsako tretjo nedeljo v mesecu. Radi se udeležujte teh svetih maš.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Za ta teden ni nobena objavljena. Bliža se lepa nedeja, zato bo potrebno očistiti okolico cerkve in župnišča, pokositi seno in pripraviti pot za procesijo, če jo bo možno izpeljati. Če pa procesije ne bo, bomo pa v cerkvi po maši izpostavili, zapeli en Evangelij, opravili molitve in prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Po maši se bomo družili ob dobri kapljici in dobrotah. Podrobneje vas bom obvestil prihodnjo nedeljo. Naj vas obvestim, da je travnik na Visokem oddan za košnjo. Na voljo je košnja pri pokopališču in na Špiku.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk