Oznanila 11. 5. 2014 – 18. 5. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes ob 16h lepo vabljeni k saditvi vinske trte. Nadaljujemo z šmarnično pobožnostjo. Lepo vabljeni. V petek začnemo z birmanci devetdnevnico v čast Sv. Duhu kot pripravo na sv. birmo. Tako si uredite druge obveznosti, da nihče ne bo manjkal, sicer lahko komu prestavim birmo na jesen. Starši in botri prihajajte z birmanci k devetdnevnici. Danes se bomo po jutranji sv. maši vse pogovorili. V torek imajo fantje preizkus znanja, naslednji torek pa še dekleta. V torek se bomo tudi poslovili od zakoncev Kostanjevec. Tako sta se odločila, da skupaj prestopita prag večnosti. Priporočam ju v molitev in darujte za sv. maše in v dobre namene. Reden verouk je za vse skupine. Družino si vzemite naročniki. Prihodnjo nedeljo tudi lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. Družina  Kristan Tone in Lilijana se iskreno zahvaljujeta vsem sosedom, sorodnikom prijateljem in znancem, ker so z veseljem in z ljubeznijo prispevali dar za operacijo sina Urbana, ki bo operiran v juniju. Bomo molili za uspešno operacijo. Tudi ta teden še prav posebej molimo, da bomo obvarovani pozebe in drugih ujm, ki so povezane z vremenom.

Želim vam mir in vse dobro.

Vaš Milan, žpk