Oznanila 11. 12. 2022 – 18. 12. 2022 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Adventni čas se je prevesil v drugo polovico. V soboto začnemo z devetdnevnico v čast prihodu Božjega sina med nas v sveti božični noči. Tudi v soboto popoldne bomo tudi po Dobrni slovesno prižgali luči. Zaradi prireditve ne bo  večerne svete maše. Na četrto adventno nedeljo bomo sprejeli tudi betlehemsko luč in lahko boste lučke prejeli v cerkvi. Obenem bo tudi priložnost za sveto spoved. Pripravimo mah za jaslice.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Adventni čas se je prevesil v drugo polovico. V soboto začnemo z devetdnevnico v čast prihodu Božjega sina med nas v sveti božični noči. V nedeljo bomo prejeli Luč iz Betlehema in lahko boste lučke prejeli v cerkvi. Obenem bo tudi priložnost za sveto spoved. Na voljo je Marijanski koledar, pratike, stenski koledar in knjiga o Kozjaški fari.

Milan žpk