Oznanila 11. 10. 2020 – 18. 10. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Epidemiološka slika se trenutno močno pospabšuje. Vsak sam je odgovoren za svoje zdravje in za zdravje drugih. Ta teden je verouk za vse skupine. Upajmo, da virus ne bo vdrl tudi v šole. Mnogi se samo norčujejo iz teh navodil NIJZA in vladnih ukrepov. Nagajajo z vsemogočimi stvarmi, da nagajajo Vladi in  hočejo onemogočiti  njeno delo. Zato ne nasedajmo provokacijam. Nekaj izvodov Ognjišča za oktober še čaka na naročnike.

Bodimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Epidemiološka slika se trenutno poslabšuje. Bodimo previdni. Ognjišče za oktober si vzemite naročniki.

Bodimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk.