Oznanila 10. 9. 2023 – 17. 9. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Začenjamo tudi z veroučnimi srečanji. Zaenkrat je urnik takšen: Prvi in drugi razred bo tudi letos poučevala gosta Verica Kravos-Horjak in to ob torkih ob 15h in 14h. Prvoobhajance bom poučeval ob torkih šesto uro oziroma takoj po kosilu ob 13h. Četrti razred bo tudi letos poučevala gospa Herta ob četrtkih peto uro ali ob 12h. Nato pa bodo imeli ob ponedeljkih verouk naslednji razredi in sicer: Peti razred sedmo uro ali ob 13.45h, šesti razred ob 13h, sedmi razred zjutraj ob 7.30h, sedmi razred bo imel srečanje osmo uro ali ob 14.30h. Pripravniki na sveto birmo pa bodo imeli srečanja ob torkih pravtako ob 14.30h. Ko bomo imeli vpisane vse veroukarje od prvega  do devetega razreda, bomo nabavili učbenike. Koliko jih bo potrebovalo, toliko jih bomo naročili, da jih ne bo potrebno vračati. Osmi razred bo imel učbenik še od lani, birmanci pa si lahko od prejšnjih generacij izposodijo učbenik PRIDI SVETI DUH. Želim vam vesel in blagoslovljen začetek. Iskrena hvala za nedeljsko darovanje 485€. Z obnovo strehe na župnišču bodo začeli čimprej.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden lepo vabljeni k svetim mašam, še zlasti se veselimo mladoporočencev. Ko te dneve vpisujete otroke za k verouku in so bili krščeni tu na Kozjaku ali na Dobrni vam zadošča potrdilo, ki sem ga dal vsaki družini ob krstu otroka. Tako ni potrebno novih krstnih listov iskati. Fotokopirajte in kopijo dostavite župniji.

Želim vam lepe jesenske dneve.