Oznanila 10. 9. 2016 – 18. 9. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Ta teden začnemo z veroučnimi srečanji v tem šolskem letu. V šoli  so se zelo potrudili in smo sestavili optimalni razpored verouka. Tako imajo verouk ob ponedeljkih osmi  razred ob 7.30h zjutraj, tretji razred šesto uro, šesti razred sedmo uro in devetošolci osmo uro. Prvi razred z  katehistinjo go. Herto pa v penedeljek ob 16h. Za drugi razred pa se bodo z go. Herto starši dogovorili za uro in dan srečanj v popoldanskem času. V sredo ob 7.30h ima srečanje sedmi razred. Ob četrtkih ima peti razred srečanje sedmo uro in četrti razred ima srečanje v petek šesto uro. Prvi teden še ne bodo dobili učbenikov, ker moramo preveriti, koliko učencev si bo že dobilo učbenike od višjih razredov. Delovne zvezke bodo prejeli vsi v župnišču, učbenike pa vsi tisti, ki jih od višjih razredov ne bodo dobili. Ta teden bodo opravili tudi sv. spoved od četrtega do devetega razreda. Poleg cene učbenikov lepo naprošam  družino veroučenca za l0€ za ogrevanje. Vse lahko ob prejemu učbenikov uredijo. Iskrena hvala. V nedeljo tudi lepo vabljeni k Sv. Miklavžu. Danes Dobrna praznuje tudi mlinarsko nedeljo. Vse dogajanje se bo začelo danes ob 14.30h v dolini mlinov pri Vovkovem mlinu. Lepo vabljeni. Družino si vzemite naročniki.

Naj šolarje, starše in vse vas spremlja božji blagoslov.