Oznanila 10. 8. 2014 – 17. 8. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V petek praznujemo največji Marijin praznik: njeno vnebovzetje. Z dušo in telesom je bila vzeta v nebeško slavo. Naša župnijska cerkev je posvečena Mariji Vnebovzeti, zato župljani župnije Dobrna v petek praznu-jemo. Lepo vabljeni od blizu in daleč in povabite tudi svoje sorodnike, prijatelje in znance. Med nami bo g. dr. Jožef Smej, ki bo ob 10h vodil slovesnost. Če bo zanesljivo vreme, bomo imeli procesijo z petimi evan-geliji in z blagoslovi. Po sv. maši bomo imeli pred cerkvijo prijetno druženje z pogostitvijo. Naprošam pridne roke za dobrote in vinogradnike za dobro kapljico in si bomo po maši med seboj bratsko razdelili.  Tudi kapelica bo do petka večinoma dokončana, da jo bo škof lahko blagoslovil. V nedeljo je sveta maša pri Sv. Miklavžu, zato lepo vabljeni. V nedeljo ste darovali 760€. Iskrena hvala. Tudi v petek vam iskreno priporočim darovanje. Družino si vzemite naročniki.

Želim vam lep teden in božji blagoslov.

Vaš Milan, žpk