Oznanila 10. 7. 2022 – 17. 7. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Včeraj smo lepo uresničili romanje na Brezje. Iskrena hvala g. Božnik Jožetu za vožnjo in potrpežljivost.  V avgustu načrtujemo še eno romanje v vzhodno Slovenijo. Bom pravočasno obvestil. Ta teden pa lepo vabljeni k svetim mašam. V ponedeljek smo se iskreno veselili ob 40. letnici mašniškega poslanstva. Ko bodo slike, boste dobili spomin. Hvala vsem, ki ste mi pomagali izpeljati to slovesnost, še zlasti družini Božnik Brankota za podarjeni kruh, društvu Arnika za vsa peciva in pa govornicama iz obeh župnij za spodbudne besede. Cerkveni pevski zbor in moški pevski zbor sta se res izkazala. Iskrena hvala. Še naprej se bom trudil in prizadeval po svojih močeh-seveda, če mi bo zdravje dopuščalo, da bom obe župniji vodil naprej, čeprav zdravje ni rožnato. Na zunaj se to ne vidi, sam pa imam o sebi realno sliko. Hvaležen sem dr.Andreju Kravosu za vso podporo.

Lepo preživljajmo  počitniške dneve.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo smo v penedeljek obhajali 40.letnico duhovniškega poslanstva. Hvala tudi vam župljani za dejavno sodelovanje, govornici za spodbudne besede in g. Marjanu s Prijatelji za popestritev dogajanja pri pogostitvi. Ko bom dobil slike, jih boste dobili za spomin.

Lep in blagoslovljen teden vam želim.

Milan žpk