Oznanila 10. 12. 2023 – 17. 12. 2023 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k adventnim svetim mašam. Prihodnjo nedeljo ne bo svete maše pri Sv. Miklavžu, ker bomo prejeli Luč iz Betlehema, za kar bodo poskrbeli skavti. Lučke boste lahko prejeli pri svetih mašah. Umrla je Oprčkal Milena. Dan pogreba in svete maše še bodo sporočili, verjetno bo v torek ali v sredo ob 15h. Radi darujmo svete maše za naše rajne. Reden verouk je za vse skupine.

Lep in blagoslovljen Adventni čas vam želim.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Radi se udeležujte adventnih svetih maš. Prihodnjo nedeljo boste prejeli betlehemsko lučko, ker na četrto adventno nedeljo je že sveti večer, zato je letos en teden prej. Upam, da ste kaj mahu že nabrali, da boste lahko postavili jaslice. Ta teden se obeta odjuga, zato bodite pripravljeni.

Blagoslovljen Adventni čas vam želim.

Milan žpk