Oznanila 10. 12. 2017 – 17. 12. 2017 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam ob  delavnikih. Prihodnjo nedeljo bosta obe sv. maši tukaj v žup. cerkvi, ker ne vem kakšno bo vreme in ni kje za parkiranje pa lahko, da bo še gladka pot. Prihodnjo nedeljo bo tudi ob 15h kulturna prireditev pod stopnicami z geslom prižgimo luči. Lučke se bodo prižgale na božičnem drevesu, na malih smrečkah na stopnicah in v jaslicah, ki bodo letos krasile okolico župnijske cerkve. Jih bo še več kot lansko leto. Žal mi je, ker še ne bom mogel ob tej priložnosti podariti betlehemskih lučk z ognjem iz Betlehema, ker bosta lučka in ogenj romala po župnijah šele na četrto adventno nedeljo. Zato v nedeljo lepo vabljeni na to popoldansko prireditev, sledil bo lep kulturni program in potem bo sledilo druženje on kuhanem vinu, čaju in dobrotah. Ta teden je reden verouk za vse skupine. Tudi tednik Družina čaka na naročnike. Lahko dobite družinske pratike za leto 2018.

Želim vam lep in blagoslovljen Adventi čas.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sv. mašam. Sveto mašo sem ta teden prestavil na soboto, ker lahko tudi pridem peš od planinskega doma do cerkve in nisem toliko vezan na čas. Tudi ostali boste lažje prišli k dopoldanski sv. maši, če bo težka pot. Lahko dobite Marijanski koledar in družinsko pratiko za leto 2018.

Želim vam lep in blagoslovljen adventni čas.

Milan žpk