Oznanila 10. 1. 2016 – 17. 1. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Tudi ta teden nadaljujem z božično novoletnim blagoslovom. Danes po sv. maši bi rad blagoslovil obe družini Štimulakovih in nato vse družine Kristan in ostale družine v tem naselju. Jutri bom blagoslovil še družine v naselju Klanec. V torek bom blagoslavljal ves Parož. V četrtek in petek bom blagoslavljal Zavrh, v soboto Vrbo okoli Sv. Miklavža in če bo čas dopuščal in vreme še Spodnjo Vrbo; ostale družine še v nedeljo po sv. maši do 16h. Če bi prišlo kaj nepredvidenega vmes, se bo   blagoslavljanje malo zavleklo v naslednji dan, to mislim na vreme ali pogreb. V sredo pa imamo duhovniki svoje srečanje v Novi Cerkvi. Prosim, naročajte se na Družino, Ognjišče in druge krščanske revije. Mladina ima reden verouk razen prvega razreda. Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in tudi v nedeljo k sv. Miklavžu.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Danes vas lepo vabim, da se zadržite in prisluhnete lepemu petju moškega zbora Kajuh iz Velenja. Po koncertu lepo vabljeni prosvetni zbor in naš cerkveni zbor na skromno pogostitev v župnišče. Sam se moram kar posloviti zaradi sv. maše na Dobrni. Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam čez teden in v nedeljo. Po končanem blagoslovu na Dobrni, bom obiskal tudi župljane v Brdcah nad Dobrno in Strmec nad Dobrno, da se nekoliko po bližje spoznamo in z molitvijo bom klical na vas božji blagoslov. Lahko se naročate na revijo Ognjišče. Ko bom zaključil z blagoslovi, bomo imeli srečanje župnijski pastoralni svet in vam bom sporočil tudi določene stari iz lanskega leta statistiko verske prakse, kakor se je pokazala v številkah.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Milan žpk