Oznanila 1. 9. 2019 – 8. 9. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. Nabavil sem 5500l kurilnega olja. V tem tednu bomo zamenjali steklo v oknih v zakristiji in na koru, ker so dotrajana. So dvojna in jih ni mogoče očistiti. V petek obiskujem bolne in ostarele. Vrata šol se ta teden odpirajo na stežaj, tudi vrata veroučnih učilnic in šolarje z veseljem pričakujemo. Starše s prvošolčki pričakujemo jutri dopoldne, da jih vpišemo in se pogovorimo glede učbenikov, pravtako drugošolce. Oba razreda bosta imela veroučna srečanja v popoldanskem času. Pogovorili se boste z go. katehistinjo Verico Kravos-Horjak. Vsi ostali razredi, ki jih bom jaz poučeval pa bodo imeli srečanja ali pred poukom ali po pouku, kakor bodo spoštovane učiteljice in g. Ravnatelj uskladili urnik. Lepše ko bomo delali z roko v roki ob medsebojnem spoštovanju, bolj bodo otroci zadovoljni in starši in prijetno ozračje klima bo med nami brez nepotrebnih napetosti. V nedeljo ob 11h lepo vabljeni šolarji in starši k sveti maši, da se vsi priporočimo SVETEMU  DUHU za pomoč in razsvetljenje. Danes lahko prejmete naročniki Ognjišča svoj izvod. Iskrena hvala tudi za prvonedeljsko  nabirko. V soboto romamo na Brezje. Odhod avtobusa bo ob 7.30h. Bodite točni. Kosilo bomo imeli v Naklem.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V tem tednu ni sv. maš čez delavnik. V soboto bo ob 10h na Brezjah kamor romamo župljani obeh župnij. Vsi, ki ste se prijavili, bodite točni. Ob 7.30h  krenemo proti Brezjam. Kosilo bomo imeli v gostišču Marinšek v Naklem. S seboj bomo vzeli nekaj dobre kapljice in tudi brezalkoholno pijačo. Pridne roke pa specite kakšno slano pecivo in kruh iz domače peči. Vrnili se bomo okoli 19h zvečer. Ta teden sem nabavil 3000l kurilnega olja. Plačal sem 2976€. Naročniki Ognjišča lahko prejmete svoj izvod.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan  žpk