Oznanila 1. 9. 2013 – 8. 9. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Začenjamo novo šolsko leto. Upam, da ste si šolarji odpočili in ste si nabrali novih moči, da boste z veseljem začeli, lepo sodelovali in uspešno zaključili leto, ki je pred nami. Vsem, ki se podajate na pot v mesta, da se nebi izgubili ampak, da bi si nabirali nova znanja za življenje, ki je pred vami. Vam starši in učitelji želim veliko moči, poguma in modrosti in tudi potrpežljivosti pri učenju in vzgoji teh mladih. Z veroučno šolo bomo začeli v ponedeljek 16. septembra. Ta čas bomo usklajevali urnik verouka, tako da bodo učenci in učenke lahko od pon. do petka obiskovali tudi verouk, da ga ne bo treba prestavljati na soboto. Mislim, da bomo zmogli tako starši kakor spoštovani učitelji in midva z gospo Herto toliko dobre volje, da bomo v prid otrok lahko našli najboljšo rešitev. Gre za naše otroke ne za našo komodnost. Glede učbenikov bom poročal naslednjo nedeljo.Vabim starše in šolsko mladino v nedeljo k sveti maši ob 10h in ob tej priložnosti lahko vpišete otroke prvega razreda k verouku. V petek obiskujem bolne in ostarele. Še marsikaterega ostarelega farana bi rad obiskal, vendar me za prvič morate svojci povabiti. V soboto lepo vabljeni v Lokovino. Danes pa iskrena hvala za darove. Nabavili smo 2000l kurilnega olja.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan, župnik