Oznanila 1. 7. 2017 – 8. 7. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k svetim mašam čez teden. Danes se vam iskreno zahvaljujem za nabirko, za lažje poslovanje župnije. Ognjišče čaka na vas naročniki.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Približuje se naša Lepe nedelja. Nisem še mogel napisati, kaj smo se  na sestanku pogovarjali, ker sem ta oznanila že prej napisal. O vsem bom poročal prihodnjo nedeljo. Lahko vam sporočim, da za velikega odojka bom jaz poskrbel in tudi za vino, vse ostalo bo v pristojnosti župljanov župnije sv. Jošt. Ta teden tudi čakamo na nakazilo Občine Velenje, da bomo g. Banovšeku lahko plačali zaključni račun. Ognjišče za mesec julij je na voljo naročnikom.

Želim vam vse lepo.

Milan žpk