Oznanila 1. 10. 2023 – 8. 10. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Redno nadaljujemo z veroučnimi srečanji. Hvala tudi za prinesene prispevke za učbenike. Tudi danes se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko darovanje. Opeko za župnišče smo dobili, sedaj jo bo potrebno spraviti še na svoje mesto, kar pa upam, da nam bo čimprej tudi uspelo. Vsem, ki ste mi pomagali obirati grozdje, se vam iskreno zahvaljujem. Trgatev je bila izjemna z ozirom na ujme, ki so nas letos pestile. V petek obiskujem bolne in ostarele po župniji. V četrtek sklicujem sestanek za ŽPS in ključarje po večerni sveti maši. Dobili smo lepe priročnike, ki nam bodo pomagali pri naših pogovorih na sestankih, ki jih bomo v tem pastoralnem letu imeli. Priročnik nam govori o sinodalnosti v Cerkvi. Ves oktober bo potekala sinoda v Rimu. Slovensko Cerkev zastopa naš celjski škof  Maksimilijan. Tudi molimo za uspeh Sinode. V mesecu oktobru bo še večja priložnost za molitev.

Vaš Milan žpk

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni v soboto in v nedeljo k sveti maši.